1

Pierwsze spotkanie

Każdą współpracę rozpoczynamy od zwykłego spotkania. U nas, u Ciebie, w restauracji, czy też na Skypie lub Facebook'u. Ty sam wybierasz miejsce. Sprzedaż nieruchomości to proces, który wiąże właściciela nieruchomości i pośrednika we wspólnym działaniu.

Jesteśmy przekonani, że chciałbyś wiedzieć, komu powierzasz sprzedaż domu lub mieszkania oraz jacy ludzie kryją się za marką naszej firmy. Dzięki spotkaniu, możesz nas nie tylko poznać, ale również ustalić zarys naszej współpracy. Poza tym, my bardzo lubimy pić kawę i rozmawiać z naszymi Klientami.

Nadajemy z Raciborza, ale słychać nas też w Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Rydułtowach, Pszowie i okolicach!

2

Przygotowanie do sprzedaży

Dobre przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, przybliża nas do sukcesu. Sam proces przygotowania odbywa się na kilku płaszczyznach. Jego filarem jest analiza mocnych i słabych stron nieruchomości oraz Twojej sytuacji. Dzięki temu możemy przygotwać przebieg sprzedaży w najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób.

Następstwem analizy, jest odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ważne w sprzedaży jest pierwsze wrażenie. Ponieważ można je zrobić tylko raz, na tym etapie, zaprzyjaźni się z Tobą nasz stylista wnętrz, który doprowadzi Twoją nieruchomość do wizualnej perfekcji.

W tym czasie gromadzimy także stosowne dokumenty. Lubimy mieć jasną sytuację już na samym początku, żeby w późniejszych etapach nie było żadnych niespodzianek.

3

Sesja fotograficzna

… Jedno zdjęcie jest warte więcej niż tysiące słów ... W świecie nieruchomości, to prawdziwy paradygmat. W dobie Internetu, wizytówką Twojej nieruchomości są fotografie. Może nie zabrzmi to skromnie, ale nasze nieruchomości zawsze wyglądają na zdjęciach zjawiskowo.

Pewnie dlatego tak dobrze się sprzedają.

4

Opracowanie i wystawienie oferty

W gąszczu dużej ilości ofert, musimy zadbać, aby Twoja oferta sprzedaży mieszkania lub domu była naprawdę niepowtarzalna i wyjątkowa. Dlatego bardzo staramy się, aby wszystkie oferty nieruchomości wyglądały estetycznie i zachęcająco. Szczerze mówiąc, to mamy na tym punkcie obsesję. Godzinami wybieramy zdjęcia, wymyślamy nagłówki, tworzymy opisy.

Motto "wyróżnij się albo zgiń" przyświeca nam od początku do końca. Twoją ofertę wystawimy na najlepszych portalach, gdzie dodatkowo ją wyróżnimy. Na zewnątrz "przyozdobimy" banerem reklamowym.

5

Drzwi Otwarte

To nasz ulubiony model sprzedaży nieruchomości, który przynosi zaskakujące rezultaty. W bardzo dużym skrócie można powiedzieć, że najpierw rozreklamujemy Twoją nieruchomość, zaprosimy do niej gości (potencjalnych kupujących), a później rozważymy wszystkie złożone przez nich propozycje cenowe.

Dla Ciebie jako sprzedającego, Drzwi Otwarte to przede wszystkim ogromna wygoda. Gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem, nabywca na Twoją nieruchomość znajdzie się już w pierwszych tygodniach. Nie zdążysz nacieszyć się swoją sprzedażą.

6

Finalizacja

Gdy już znajdziemy nabywcę, przychodzi czas na formalny etap sprzedaży mieszkania lub domu. Podpisanie umowy przedwstępnej, załatwienie formalności kredytowych, organizacja aktu notarialnego. Tym wszystkim zajmiemy się my.

Mamy u siebie licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, kancelarie notarialne z którymi stale współpracujemy, sprawdzonych doradców kredytowych. W takiej drużynie, wszystko zawsze idzie jak po maśle...

7

Przekazanie kluczy

Mówi się, że człowiek cieszy się dwa razy. Jak kupuje i jak sprzedaje. My to potwierdzamy. Zadowolony sprzedający i szczęśliwy nowy właściciel, to dla nas cel sam w sobie. Żeby mieć pewność, że tak właśnie jest, będziemy razem z Tobą również w momencie gdy będziesz przekazywać klucze.

Sporządzimy protokoły przekazania, pomożemy Ci rozliczyć media, a nawet zorganizować przeprowadzkę.